Biobest jest globalnym graczem w produkcji i dostarczaniu produktów dla biologicznej ochrony roślin. Szybko rozwijająca się firma posiada w ofercie cały zakres produktów dla celów Integrowanej Ochrony Roślin, w tym pożyteczne owady, trzmiele i produkty do monitoringu. Poszukujemy specjalisty do naszego Oddziału w Polsce, Biobest Polska/Biopartner:

Oferta pracy: Specjalista od upraw – Polska (M/K)

Główne zadania na stanowisku:

  • Analiza potrzeb rynku i określenie priorytetów w koordynacji z Generalnym Managerem
  • Biobest Polska/Biopartner.
  • Realizacja celów sprzedażowych.
  • Generowanie zainteresowania produktami
  • Wizytacja obecnych i potencjalnych klientów dla oceny potrzeb oraz promocji produktów i usług, kontynuacja współpracy.
  • Dostarczenie podstawowego technologicznego wsparcia i dopasowanych szkoleń dla naszych dystrybutorów i producentów na terytorium Polski.
  • Doradztwo w zakresie optymalnego stosowania naszych produktów: trzmiele dla zapylania; środki ochrony biologicznej (pożyteczne owady i roztocza, mikrobiologia); systemy do monitoringu oraz lustracji i inne w uprawach pod osłonami i w polu (warzywa, ozdobne, owoce miękkie…).
  • Prezentacja produktów dla klientów.
  • Prowadzenie dokumentacji obsługi klienta.
  • Uczestnictwo w targach i spotkaniach z producentami.

Wymagania:

  • Licencjat lub stopień magistra ogrodnictwa, rolnictwa, biznesu czy ekonomiki.
  • Mile widziane minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży ew. praktyka w biologicznym zwalczaniu agrofagów, stosowaniu trzmieli w produkcji ogrodniczej i jagodowej (uprawy podstawowe; inne uprawy zaliczane jako plus).
  • Osoba umysłowo nastawiona na sprzedaż z technicznym wyczuciem i zaangażowaniem w perfekcyjną obsługę klienta.
  • Wystarczająco duża wiedza o produkcji roślin w szklarniach i rozwiązaniach technicznych.
  • Osoba samodzielna, skupiona, otwarta, lojalna i elastyczna, przygotowana do wyjazdów po całej Polsce oraz za granicę.
  • Znajomość języków: biegły polski i angielski. Znajomość innych języków mile widziana.
  • Umiejętność korzystania z Microsoft Office (Word, Excel, Power Point)
  • Miejsce zamieszkania: Polska

Oferujemy:

  • Ekscytujące i pełne wyzwań stanowisko w rozwijającej się firmie w obiecującej branży rolnictwa.
  • Współpraca z dynamicznym technologicznym zespołem.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet korzyści włączający firmowy samochód.

Jesteś zainteresowany?:

Prosimy o przesłanie twojego lista motywacyjnego oraz życiorysu zawodowego na jobs@biobestgroup.com